אודות קבוצת ישראל-קנדה

קבוצת ישראל קנדה הוקמה על ידי אסף טוכמאייר וברק רוזן, והיא כוללת שלוש חברות פרטיות המתמחות בנדל”ן ובפיתוח נדל”ן, וחברה ציבורית בשם פאנגאיה נדל”ן, המנהלת מאז 2006 את הפעילות הקבוצה באירופה. פעילות הקבוצה היא בעיקר שילוב של פעילות יזמית ובית השקעות נדל”ן.

קנדה-ישראל מפתחת קונספטים חדשניים לסגנון חיים  – חברת נדל”ן מכוונת לייפסטייל.

בבשני העשורים האחרונים מתמקדת קבוצת קנדה-ישראל בהשקעות בפרויקטים שנבחרו בקפידה בישראל, אירופה ואמריקה, והמשקיעים שלה נחשפים למבחר אלטרנטיבות ייחודיות להשקעה. מדובר  בכ-1500 משקיעים פרטיים וכ-100 חברות פרטיות שעובדים עמה מאז וים הקמתה.

הקבוצה חושפת  את המשקיעים שלה בפני השקעות נבחרות אשר היו בלתי נגישות עבורם כיחידים, וזה אחד מיתרונותיה הגדולים. המחויבות של הקבוצה למקסם את הרווחיות של המשקיעים בונה אמון, והאמון הוא שמניע את הקבוצה קדימה.

פריסת השותפים, המשרדים ואנשי הקשר של קבוצת קנדה ישראל היא בינ”ל, מה שמאפשר לה קבלת עדכונים שוטפים אודות עסקאות פוטנציאליות. באמצעות הגיבוי של משקיעיה ושותפיה האסטרטגיים, הקבוצה מזהה עסקאות אטרקטיביות ברחבי העולם, מבצעת את הרכישה וממציאה את הנכס מחדש באמצעות הגישה הייחודית שלה.

פורטפוליו הנכסים של הקבוצה כולל מגוון נכסים, מפרויקטים יוקרתיים למגורים, דרך נכסים מסחריים, ועד אלפי דונמים של שטחים מובחרים במיקומים אסטרטגיים בארץ בעולם.

כתיבת תגובה