מה זה פרויקט Planetograd שיוקם ברוסיה?

חברת הנדל"ן קנדה ישראל של ברק רוזן ואסי טוכמאייר איננה מגבילה את פעילותה רק אל גבולות הארץ, אלא פעילה גם בפרויקטים שמתרחשים מעבר לים. אחד מאותם פרויקטים הוא Planetograd שמוקם בימים אלה ברוסיה.

Planetograd, מסביר ברק רוזן, הוא פרויקט מגורים שאפתני בעיר סנט פטרבורג על גדת הים הבלטי. מדובר בעיר השניה בגודלה במדינה, בה גרים 6 מיליון תושבים והיא מדורגת כיעד התיירותי במקום השמיני בעולם. מה שסיפק השראה לפרויקט הוא מצפה הכוכבים הרוסי שממוקם על גבעה בעיר.

פרויקט Planetograd ישתקע על שטח של 2.39 מיליון מטרים רבועים, עליהם ייבנו 25 אלף יחידות דיור לצד שטחי מסחר, מבני ציבור ומרכזי תרבות ופנאי.

 

5 סיבות לעבור אל מתחם מידטאון תל אביב

יש הרבה מאוד סיבות טובות לעבור אל מתחם מידטאון תל אביב של קנדה ישראל, שנכנסת החודש למדד 125. ברק רוזן נותן את 5 הסיבות המרכזיות שהכי כדאי לתת להן תשומת לב:

  1. מגדל מידטאון תל אביב הוא בן 50 קומות וכולל מגוון מתקנים לשירות הדיירים כמו בריכת שחיה, שטחים ציבוריים ועוד הרבה.
  2. סמוך למגדל יוקם "כפר קניות" – שטח מסחרי עצום מימדים בהיקף של 19 אלף מטרים רבועים.
  3. אל המתחם ניתן להגיע גם בתחבורה ציבורית, עם שאיפה בעתיד לחבר אותו אל הרכבת התחתית שנבנית בימים אלה בתל אביב. בנוסף, ברק רוזן מציין כי המתחם סמוך אל דרך נמיר ואל נתיבי הכביש המהיר איילון.
  4. מידטאון תל אביב נמצא במיקום אסטרטגי במרכז העיר ויושב במרחק הליכה של כמה דקות בלבד עם מרכזי העסקים, בית המשפט, הבורסה ואתרים נוספים.
  5. הדיירים של מידטאון תל אביב יהנו מנוף אורבני מרהיב – קו הרקיע של תל אביב.

5 עובדות שלא ידעתם על מגדל המשרדים של מידטאון

על מגדל המגורים של מידטאון תל אביב אולי כבר שמעתם, אבל כמה אתם יודעים על מגדל המשרדים שלו? ברק רוזן, בעל חברת קנדה ישראל שתצטרף בקרוב למדד ת"א 125, עם 5 עובדות שלא ידעתם על מגדל המשרדים של מידטאון תל אביב.

  1. מגדל Midtown מתנשא לגובה של 50 קומות.
  2. הוא מכיל משרדים וחללי עבודה שניתנים להתאמה אישית.
  3. קירות המשרדים מצויידים ב"מסך אש", שמעניק להם לא רק חזות מרהיבה אלא גם בידוד אקוסטי ותרמי מיטבי.
  4. מחלונות המשרדים תוכלו לצפות בנוף אורבני מרהיב של תל אביב.
  5. למגדל המשרדים של Midtown יש מיקום מנצח סמוך לנתיבי איילון ותחנות רכבת השלום וארלוזורוב. בנוסף, נמצא במרחק כמה דקות מבתי המשפט, הבורסה ומרכזי תרבות בסביבה.

ברק רוזן ל"דה-מרקר": שמח להצטרף למדד תל אביב 125

ברק רוזן מספר בכתבה של דה-מרקר על המהלך המשמעותי הבא של חברת הנדל"ן שלו ושל שותפו אסי טוכמאייר, קנדה-ישראל, ועל המשמעות של הצטרפות החברה למדד תל אביב 125 החל מחודש פברואר 2018.

בימים עברו מדד 125 נודע תחת השם המפורסם מדד 100, אך בעקבות הרפורמה בנושא המדד התרחב ל-125 חברות החל מפברואר שנה שעברה.

לעדכונים נוספים מדה מרקר על ברק רוזן

 

טוכמאייר בועידה: מוסדות התכנון – האשמים במחירים הגבוהים במרכז

אסי טוכמאייר, שותפו של ברק רוזן בניהול והקמת חברת קנדה ישראל ויושב הראש של החברה, השתתף בפאנל של כלכליסט בנושא "עתיד נדל"ני ורוד?" במסגרת אירוע "ועידת התחזיות 2018".

כאשר התבקש טוכמאייר להסביר מדוע תל אביב מוחרגת ממחיר למשתכן ועדיין המחיר הגבוה זוכה במכרזים, הוא ענה ש"אזור המרכז הוא הקטר שמושך את כל השוק למעלה, הוא הבעיה האמיתית שבה יש לטפל באופן מיידי". טוכמאייר הוסיף כי לדעתו "ברגע שיטפלו בבעיה האמיתית נוכל לראות השפעה מיידית גם על הפריפריה", דעה שלה שותף גם ברק רוזן.

לצפייה בדבריו של טוכמאייר בפאנל – לחצו על הסרטון למטה:

דה-מרקר: ברק רוזן וטוכמאייר שווים 600 מיליון שקל

לפי ידיעה שפורסמה בדה-מרקר, ברק רוזן וטוכמאייר שווים כעת 600 מיליון שקל. מדובר בקפיצה של 400 אחוזים בערך המניה שלהם על פני 5 שנים. רוזן וטוכמאייר מחזיקים כל אחד ב-31 אחוזים מהמניות של חברת קנדה-ישראל.

בנוסף, לאחרונה השלימה קנדה-ישראל גיוס הון בסך של כ-100 מיליון שקל, גיוס שיאפשר לחברה לפתח את זרוע הנדל"ן המניב שלה, לקבל דירוג אשראי A ולשפר את אמון המשקיעים בחברה. גיוס ההון נעשה על-ידי מכירת 12.5 אחוזים מהמניות של קנדה-ישראל במחיר הנחה של 5 אחוז מהמחיר המקורי.

כלכליסט: קנדה ישראל גייסה 100 מיליון שקל מקבוצת מוסדיים

חברת הנדל"ן קנדה ישראל של ברק רוזן ואסי טוכמאייר הצליחה לגייס 100 מיליון שקל, כל לפי ידיעה שפורסמה באתר כלכליסט. המשקיעים יקבלו הקצאת מניות פרטית של החברה בהיקף של 14 אחוזים מההון.

את המהלך של גיוס ההון עבור חברת קנדה ישראל ביצעה ברק קפיטל חיתום. הגופים שלקחו חלק בהנפקה הם פסגות, הפניקס, קרן נוקד, קבוצת ספרה ומנורה מבטחים, האחרונה היא כבר כיום בעלת עניין בישראל קנדה.

"קנדה ישראל" השלימה גיוס הון של 100 מיליון שקל

חברת הנדל"ן "קנדה ישראל" של ברק רוזן ואסף טוכמאייר השלימה מהלך של גיוס הון בשווי של 100 מיליון שקל, זאת על פי ידיעה שפורסמה באתר דה-מרקר.

גיוס ההון נעשה באמצעות מכירת 12.5 אחוז מהמניות בהן החזיקה "קנדה ישראל" במחיר הנחה של 5 אחוזים מהמחיר המקורי. המניה נסחרת כיום במחיר של 3.87 שקלים. בתום הגיוס גורמים בשוק ההון אמרו שהוא "מכניס את קנדה ישראל לליגה של הגדולות".

חברת הנדל"ן של ברק רוזן ואסף טוכמאייר רשמה בשנים האחרונות עליה של 400 אחוז בערך המניה שלה. החברה אחראית על פרויקטים שונים במרכז הארץ כמו מידטאון תל אביב ומגדל הגימנסיה בתל אביב. הכנסות החברה גדלו בהתמדה במהלך השנים האחרונות והיא נחשבת כחברה רווחית.

מתוך "כלכליסט": קנדה ישראל קיבלה הצעה למחיר יעד של 5.2 שקלים למניה

ב"כלכליסט" פורסם כי חברת הייעוץ אנטרופי החלה לסקור את חברת הנדל"ן קנדה ישראל, הנמצאת בשליטתם של ברק רוזן ואסף טוכמאייר, ופרסמה כי היא סבורה שמניית החברה שווה 5.2 שקלים למניה – מחיר יעד הגבוה ב-45% ממחיר השוק כיום.

להמשיך לקרוא

מתוך 'דה מרקר': אשטרום זכתה בפרויקט בשווי 700 מיליון שקל עבור קנדה ישראל ואקרו נדל"ן

ב'דה מרקר' פורסם כי חברת אשטרום נבחרה להיות הקבלן המבצע של פרויקט דה וינצ'י בתל אביב בהיקף כספי של 700 מיליון שקל. הפרויקט שייך לחברת קנדה ישראל, בבעלותם של אסף טוכמאייר וברק רוזן, ואקרו נדל"ן ויושלם בתוך 5 שנים.

להמשיך לקרוא